Фото без описуЗаболотівська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території з метою відведення земельних ділянок в оренду із зміною цільового призначення для сільськогосподарського призначення на розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами та визначення параметрів забудови за межами населеного пункту с. Тулуків Заболотівської територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області».

Детально ознайомитись із проектом, графічними матеріалами, подати пропозиції можна за адресом: площа Степана Бандери,3 в період з 02.05.2023 р. по 31.05.2023 р. у робочий час. Публічна презентація проводитиметься 18.05.2023 р. о 10:00 год. в приміщенні залу засідань Заболотівської селищної ради.