Дністровським БУВР обстежено аварійні ділянки берегоукріплень та дамб на території Заболотівської територіальної громади

Через  випадання значних опадів впродовж 16-19 червня 2023 року на території Івано–Франківської області відбулося підняття рівнів води в річках Прут та Рибниця, що спричинило руйнування та пошкодження берегоукріплень та дамб на території Заболотівської територіальної громади.

У зв’язку із цим, за ініціативи Заболотівської селищної ради фахівцями Дністровського басейнового управління водних ресурсів сьогодні проведено обстеження пошкоджених ділянок берегоукріплень та дамб на р. Рибниця в с. Рудники, р. Прут  в населених пунктах Борщів, Іллінці, Тулуків  і Олешків для визначення нанесених збитків та розроблення плану першочергових, невідкладних робіт з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.