Внутрішньо переміщені особи отримали набори побутової хімії від Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат «NEEKA»

Завдяки співпраці Заболотівської селищної ради з Міжнародним фондом охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат «NEEKA» внутрішньо переміщені особи, які проживають на території нашої громади, вкотре можуть отримати матеріальну допомогу, яка в цей складний для них час їм так необхідна.

Так, сьогодні більше 20 внутрішньо переміщених осіб, з числа одиноких матерів/батьків, в яких на утриманні діти віком до 4-х років, малорухомих осіб з інвалідністю та осіб старших 65-ти років отримали від «Регіон Карпат «NEEKA» набори засобів дезінфекції та прибирання.

Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам за розуміння та  співпрацю!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!