Заболотівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з правової роботи

Фото без опису Основні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем  не нижче ступеня магістра, спеціаліста, без вимог до стажу роботи.

• достатній рівень користування персональним комп’ютером, відповідне програмне забезпечення, необхідне для якісного виконання покладених завдань;
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи посадової особи місцевого самоврядування;
  • відповідальність, системність і  самостійність в  роботі, уважність до деталей, наполегливість, ініціативність, орієнтація та саморозвиток;
  • вміння організовувати роботу, пов’язану з укладенням договорів (контрактів), брати участь у їх підготовці та здійсненні контролю за виконанням, давати правову оцінку проектам таких договорів (контрактів).
  •  забезпечувати правильне застосування в установі нормативно-правових актів та інших документів, подавати керівникові пропозиції щодо вирішення правових питань.

• Для участі в конкурсі кандидата подають документи:
  • заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2ДС) з додатками;
  • дві фотографії розміром 4 × 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка — для військовослужбовців або військовозобов’язаних;
  • заява-згода на обробку персональних даних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у встановленому порядку.

Документи від кандидатів приймаються протягом 30 днів з дня публікації оголошення.

До зазначених документів також можна подавати додаткову інформацію щодо рівня своєї освіти,  досвіду роботи та професійного рівня.

Подати документи та одержати додаткову інформацію щодо розміру та умов оплати праці, основних функціональних обов'язків, перелік питань на іспит можна отримати за адресою: 78315 Івано-Франківська обл., Коломийський район, с-ще Заболотів, пл. С. Бандери, 3, другий поверх, каб. № 4.