Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Фото без описуЗаболотівська селищна рада Коломийського району Івано-Франківської області (далі - Замовник ДДП) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Детальний план території з метою відведення земельних ділянок, оренду, із зміною цільового призначення з для сільськогосподарського призначення на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з корисними надрами та визначення параметрів забудови за межами населеного пункту с. Тулуків» (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП - Замовник ДДП.

Дата початку процедури громадського обговорення  21.07.2023 р. Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  до 04.08.2023 р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Орган, від якого можна отримати інформацію про проект  ДДП та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  - Замовник ДДП.

Орган, до якого подаються зауваження - 78315, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, смт Заболотів, площа Степана Бандери, буд. 3. Електронна пошта: zabolotivska.gromada@gmail.com / info@zabolotiv-rada.gov.ua Телефон: 0347643578, 0347643612, +38067 257 30 14

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 21.07.2023 р. по 04.08.2023 р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації; 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова 23 A, тел./факс 52-61-50; сайт: http://www.if.gov.ua.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.
         Заява про обсяг стратегічної екологічної оцінки ДДП знаходиться за посиланням https://polyanytsya.if.ua/novyny/.