Терміново потрібні працівники

В Заболотівській громаді, як і в багатьох інших   по Україні гостро відчувається дефіцит комунальних працівників.

Зумовлено це різними факторами, зокрама, мобілізацією до лав Збройних сил України,  міграцією населення за межі України, тощо.

Разом з тим, саме на цих людях лежить величезна відповідальність за підтримання систем життєзабезпечення населення, створення комфорту і затишку в громаді.

Тому, КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЗАБОЛОТІВСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ терміново потрібні на роботу працівники  з благоустрою, підсобні робітники, грейдерист.

Бажаючим працевлаштуватися за більш детальною інформацію про особливості умов праці  звертайтесь за телефоном: +380673187481; або за адресою селище  Заболотів, вулиця Грушевського, буд. 41, корпус А.