Національно-патріотичне виховання суб'єктів пробації

Виклики сьогодення чітко засвідчили життєву необхідність активізації національно-патріотичного виховання, що є наскрізним виховним процесом, спрямованим на утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Національно-патріотичне виховання під час війни є важливим елементом формування громадянської позиції та національної свідомості.

Саме тому з метою розвитку національної свідомості, формування активної громадянської позиції та почуття патріотизму, 28.07.2023 у День Української Державності співробітниками Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області спільно з працівниками Снятинської центральної бібліотеки для суб’єктів пробації молодіжного віку проведено інформаційно-просвітницький захід «Україна крізь тисячоліття», де молодь могла ознайомитися з літературою про нашу Україну, про історію її боротьби за незалежність ще з давніх-давен, адже зараз, як ніколи важливо знати, як виборювали незалежність наші предки впродовж століть та, як вони ішли до своєї головної мети – свободи.

Зараз на превеликий жаль історія повторюється і сьогодні наша країна знову переживає трагічну сторінку в своїй історію, тож не забуваймо про це і про наших захисників, які ціною власного життя закривають собою небо над нами.