Проведено навчання по монтажу відео для дошкільних закладів Заболотівської громади

13 вересня в приміщенні селищної ради проведено навчання по монтажу відео для представників дошкільних закладів Заболотівської громади. Ділився своїми професійними знаннями, досвідом і навиками у сфері монтажу та праці з вебресурсами радник селищного голови Сергій Радченко.

Зважаючи на те, що засобами для зв’язку в сучасному світі є меседжери та соціальні мережі (інтернет сторінки в  Facebook та Instagram) дане навчання є необхідністю аби йти в ногу з часом.

Під час навчання для всіх присутніх було розкрито тонкощі по фотографуванню, зніманню та монтажу відео, публікуванні матеріалів в соціальних мережах, які працівники дошкільних закладів зможуть активно використовувати у своїй роботі, адже кожен день у закладі насичений подіями, а робота з дітьми хоч і важка, але багатогранна і цікава. Та й, батькам і місцевим жителям завжди цікаво спостерігати за життям садочка, його розвитком та тим, як їхні діти проводять там час.