«ОСВІТА ЗАБОЛОТІВЩИНИ: ЯКІСТЬ, ДОСТУПНІСТЬ, БЕЗПЕЧНІСТЬ»: в Зібранівській гімназії ім. П.Коржа відбулась конференція педагогічних працівників

14 вересня 2023 року відділ освіти, молодіжної політики та спорту Заболотівської селищної ради провів щорічну конференцію педагогічних працівників на тему: «ОСВІТА ЗАБОЛОТІВЩИНИ: ЯКІСТЬ, ДОСТУПНІСТЬ, БЕЗПЕЧНІСТЬ». Цьогоріч захід відбувся в Зібранівській гімназії ім. Петра Коржа.

Традиційно, конференція розпочалась з хвилини мовчання в пам'ять за  загиблими Захисниками України та молитви.

Відкриваючи коференцію, очільниця відділу освіти, молодіжної політики та спорту Заболотівської селищної ради Світлана Стадник висвітлила бачення майбутнього освіти Заболотівщини.

З вітальним словом виступив перед учасниками заходу директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктор Кімакович. Своїм виступом він ознайомив присутніх з регіональними аспектами впровадження освітніх реформ.

Заболотівський селищний голова Петро Маліборський презентував стан розвитку освіти в громаді в умовах воєнного стану, в ході чого було обговорено виклики нового навчального року та їхні рішення.

«Наша мета підготувати дитину до дорослого життя і самостійності, тобто підготувати людину до завтрашнього дня. Саме тому, уже сьогодні, ми маємо докласти усіх зусиль для формування свідомих громадян, які своїми рішеннями відбудують нашу країну, зроблять її кращою та збережуть традиції» - зазначив Петро Маліборський.

Відповідно до програми конференції перед аудиторією виступили спікери заходу, а саме: начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Івано-Франківської області Лілія Сачовська, начальник управління Державної служби якості освіти України в Івано Франківській області Любов Касіян, завідувач лабораторії  управління та організації освіти Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Нижник та голова Заболотівської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України Віра Білик. У своїх доповідях вони розкрили особливості організації освітнього процесу у новому 2023/24 навчальному році, розглянули основні проблеми в освітньому процесі та методи їх вирішення, висвітлили всі етапи професійного розвитку педагога в умовах реалізації Нової української школи та донесли до учасників заходу важливість дотримання трудового законодавства і виконання колективних договорів у своїй діяльності.

Варто зазначити і про те, що в рамках овітньої конференції з 21 по 29 серпня 2023 року організовано роботу сімнадцяти серпневих студій, які провів Заболотівський центр професійного розвитку педагогічних працівників під керівництвом директора Віталії Юрійчук.