«Кубок Святого Флоріана»

15 вересня, вже другий рік поспіль, напередодні  професійного свята  «Дня пожежника» Заболотівська пожежна частина брала участь в змаганнях «Кубок Святого Флоріана».

Цьогоріч, наші пожежники, як минулорічні переможці, мали честь підіймати стяг України під час виконання Державного гімну України. Дані змагання проводять аби визначити кращих в Івано-Франківській області серед підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних формувань.

Хоча цьогоріч наші пожежники посіли з 13 команд 9 почесне місце, проте гідно представили нашу громаду на такому рівні змагань.

Тому вітаємо з професійним святом та дякуємо Вам за те, що рятуєте в нашій громаді життя людей та пильнуєте нашу громаду. Так тримати.

Всього Вам найкращого і всім нам якнайшвидшої перемоги!