Увага! Важлива інформація щодо можливого погодинного вимкнення світла взимку.

  • 550

У зв’язку з наближенням похолодання, росія може знову вдатися до ракетних обстрілів критичної інфраструктури. Якщо виникне така ситуація, то в Україні буде можливий дефіцит електроенергії, що спричинить введення графіків погодинного вимкнення. Такі графіки передбачають розподіл споживачів на черги.

Де можна дізнатися про чергу вимкнень юридичними та побутовими споживачам:

  1. Для юридичних споживачів:

На сайті компанії www.oe.if.ua  (головна сторінка – графік вимкнень)  або за посиланням: https://svitlo.oe.if.ua/  . Необхідно  ввести номер лічильника  або адресу розташування.

  1. Для побутових споживачів :

- На сайті компанії www.oe.if.ua  (головна сторінка – графік вимкнень)  або за посиланням: https://svitlo.oe.if.ua/  . Необхідно  ввести номер лічильника  або адресу розташування.

- Через чат-бот у Viber (https://chats.viber.com/oeifuabot ) за номером особового рахунку у форматі: 8 цифр пробіл прізвище.

Якщо графіки погодинних вимкнень почнуть застосовуватися, інформацію про них ви знайдете на сайті АТ «Прикарпаттяобленерго», а також в наших соцмережах «Прикарпаттяобленерго» у Telegram

(https://t.me/prykarpattyaoblenerrgo_official ) та Viber ( https://surl.li/gpxos ).

Нагадуємо, що з 1 жовтня на Прикарпатті будуть діяти 6 черг графіків погодинного вимкнення замість 4-х, як це було раніше. Проте це не означає, що графіки будуть обов’язково застосовуватися. Якщо все ж виникне необхідність, і НЕК «Укренерго»  дасть відповідну вказівку, то енергетики повідомлять про застосування графіків заздалегідь.

Не ведіться на фейкові повідомлення. Беріть інформацію тільки з офіційних джерел.

Якщо виникнуть запитання – адресуйте їх диспетчерам кол-центру – 0800504020.

Фото без опису