Фото без описуЗаболотівська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території (ДПТ) земельної ділянки «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту с. Балинці по вул. Польова, 7 Снятинського району, Івано-Франківської області». ДПТ розроблено згідно розпорядження Снятинської районної державної адміністрації № 91 від 25.03.2019 року. Проект виконаний на замовлення Снятинської районної державної адміністрації ФОП Кохан І.М., головний архітектор проекту – Вінтонів М.В., відповідальний за організацію розгляду пропозицій Савич Д.М.. Детально ознайомитись із проектом, складом, змістом, графічними матеріалами, подати пропозиції можна за адресою: пл. Степана Бандери, 3 в період з 19.09.2023 р. по 18.10.2023 р. у робочий час. Пропозиції надані після встановленого строку не розглядатимуться. Публічна презентація проекту містобудівної документації та проведення слухань проводитиметься 06.10.2023 р. о 11:00 год. в приміщенні залу засідань Заболотівської селищної ради».