Заболотівська громада у п'ятірці кращих спортивних громад України!

  • 684

Команда Заболотівської територіальної громади, яка представляла Івано-Франківську область на Всеукраїнських змаганнях ГО «Колос» серед сільських та селищних територіальних громад України, повертається з Ворохти однією з кращих! Серед 18 областей України наші спортсмени посіли загальнокомандне 5 місце!

21-23 вересня у мальовничій Ворохті проходили спортивні змагання з волейболу, шахів, шашок, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу. Відкриття змагань відбулося 22 вересня у мальовничому місті Яремче. На урочистому спортивному святі був присутній і селищний голова Петро Маліборський, який приїхав підтримати команду.

До загального результату команди долучилися спортсмени Куравський Олег (3-тє місце в особистому заліку), Манилюк Василь, Симовонюк Наталія, Боднарук Мирослава, Вакалюк Роксолана, Юрій Бегей, Шинкарик Федір.

Варто відзначити, що волейбольна команда у складі: Лукащука Дениса, Стефуранчина Андрія, Іваницького Олександра, Заграновського Ігоря, Вандяка Олександра, Костинюка Василя, Данилишина Сергія, - під керівництвом тренера Володимира Негрича стала срібним призером змагань, продемонструвавши блискавичну гру та гарний результат.

Ми щиро вітаємо спортсменів Заболотівської громади з високим результатом та бажаємо їм подальших успіхів і досягнень! Пишаємось вами!