Методичний  семінар на тему: «Стратегія розвитку як складова управління закладу загальної середньої освіти»

  • 350

Відповідно до плану роботи Заболотівського центру професійного розвитку  педагогічних працівників Заболотівської селищної ради на 2023 рік, 22 вересня 2023 року на базі Іллінецького ліцею проведено методичний  семінар керівників та заступників директорів з навчалтно-виховної роботи  закладів загальної середньої освіти на тему: «Стратегія розвитку як складова управління закладу загальної середньої освіти».

Із вітальним словом до учасників заходу звернулися – Світлана Стадник, начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради,  Микола Медвййчук, директор ліцею. Навчання провели Алла Дутчак, Галина Пониполяк,  методисти Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Координатор методичного заходу Віталія Юрійчук,  директор Заболотівського ЦПРПП.  

Під час зустрічі учасники обговорили основні підходи до розроблення  Стратегії розвитку ЗЗСО, соціальні, психологічні та педагогічні аспекти інтеграції в дитячі спільноти дітей, які опинилися в умовах війни. Керівники мали можливість опрацювати навчальні активності та ознайомитися з методичним порадником «Стаємо сильнішими разом» (посібник для педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти з використання ресурсів ОДГ/ОПЛ у роботі з дитячими спільнотами, задля сприяння інтеграції дітей щодо реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Стаємо сильнішими разом»), отримали поради щодо використання запропонованих матеріалів в освітньому процесі. Наприкінці зустрічі проведено рефлексію, у ході якої отримано відгуки щодо ефективності та напрямів  використання  освітніх ресурсів у роботі закладу освіти.

Педагоги  відвідали  музей «Історія села»,  який розміщений  в  навчальному закладі. Екскурсовод Роман Шихов  захопив всіх,  історичними подіями села, презентував  цікаві експонати минулих століть.

Дякуємо господарям - адміністрації  Іллінецького ліцею  за   створення сприятливих умов для роботи,  а учасникам- за активність.