Відбулося засідання комісій соціального спрямування при Заболотівській селищній раді

26 вересня 2023 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань та соціальної політики Романа Чорнописького відбулись засідання комісій соціального спрямування при Заболотівській селищній раді, зокрема:

1.    Комісії з питань захисту прав дітей Заболотівської селищної ради, на якій розглянуто питання:

Про припинення дії договору про патронат та вибуття дитини із сім’ї патронатного вихователя.

•Про підтвердження родинних зв’язків особа 1 з особа 2.

• Про надання дозволу на приватизацію земельної ділянки від імені малолітньої дитини.

• Про охорону майнових прав малолітніх дітей.

•Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

•Різне.

2.    Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території  Заболотівської селищної ради, на розгляд якої було винесено понад 20 звернень жителів громади щодо надання грошових допомог на лікування поранених військовослужбовців та інших важкохворих жителів громади, поліпшення житлових умов учасників бойових дій, військовослужбовців та їх сімей, членів сімей зниклих безвісти під час проведення бойових дій, допомоги родині загиблого Захисника України, який проживав на території громади, тощо.

3.    Комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Заболотівської селищної ради, якою розглянуто питання про здійснення перереєстрації громадянина, який перебуває на квартирному обліку при виконавчому комітеті Заболотівської селищної ради.

За результатами засідань вищеперечислених комісій були прийняті відповідні рішення та рекомендації, які будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Заболотівської селищної ради.