«ГЕНІАЛЬНЕ ПОРУЧ»: В ЗАБОЛОТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАТО СЕЗОН ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР

24 жовтня  2023 року на базі Заболотівського ліцею імені Мирослава Попадюка була проведена перша в цьому сезоні гра для педагогів – «Ерудит-шоу «Геніальне поруч». Організатором заходу є  Заболотівський центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Участь в ерудит-шоу взяло вісім команд, які представляли заклади освіти Заболотівської громади:

• команда Балинцівського ліцею імені Ярослава Барнича «Барничани»;
  • команда Ганьківського ліцею «Оптимісти»;
  • команда Іллінецького ліцею «Гальницькі креативчики»;
  • команда Троїцького ліцею «Незламні»;
  • команда Зібранівської гімназії «Метеори»;
  • команда Олешківської гімназії «Ротонда»;
  • команда Тростянецької гімназії «Кристал»;
  • збірна команда керівників закладів дошкільної освіти «Мрія».

Запорукою успіху будь-якої інтелектуальної гри є логічне мислення та увага. Саме ці якості учасники мали змогу продемонструвати під час 7-ми геймів, що складалися з питань різноманітного характеру. Оскільки цей день передує Дню української писемності і мови, то частина завдань стосувалася творчості українських геніїв, української культури.

Дотепні питання на увагу, логіку, ерудицію та пісенні номери у виконанні маленьких соловейків – Анастасії Василик і Наталії Вакалюк не тільки підняли настрій командам педагогів, а і надихнули їх на дружню боротьбу.

За сьогоднішньою грою уважно спостерігало журі, яке очолював заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань та соціальної політики Роман Чорнописький.

Опрацювавши всі відповіді команд по кожному конкурсі, були оголошені результати педагогічної гри «Ерудит-шоу «Геніальне поруч»:

І місце – команда «Гальницькі креативчики», Іллінецький ліцей;

ІІ місце – «Незламні», Троїцький ліцей;

ІІІ місце – команда «Ротонда», Олешківська гімназія.

Бажаємо переможцям та учасникам нових звершень та досягнень, наснаги та натхнення, креативності та жаги до пізнання! Бути ерудитом – це круто!

Продовжуємо працювати і вірити в перемогу!