Спорт у кожну школу: навчальні заклади громади отримали спортивний інвентар

Заболотівською селищною радою  закуплено   спортінвентар для навчальних закладів громади  з метою використання для занять фізичною культурою та спортом.

В спортивні бокси входять волейбольні  м’ячі, волейбольна сітка,  сітка баскетбольна на кільця, скакалки, бадмінтон, фішки та волани. Сьогодні, 09 листопада 2023 року, спортивний інвентар передано вчителям фізичної культури Ганьківського ліцею та Тулуківської, Олешківської, Зібранівської гімназій.

Найближчими днями відповідний інвентар буде переданий і в інші заклади освіти громади.

Спорт – здоров’я, сила, успіх та перемоги. Основне завдання уроків фізкультури – збереження та зміцнення здоров’я дітей, мотивація до здорового способу життя. Тож саме завдяки розумінню проблем виховання здорової молоді,  реалізації надалі таких ініціатив  освітні установи Заболотівщини зможуть оновити свою спортивну базу та надавати ще якісніші послуги фізичного розвитку школярам.