Пошта у селі має працювати!

Відділення поштового зв'язку с.Ганьківці Івано-Франківської дирекції Акціонерного товариства "Укрпошта" працюватиме в новому приміщенні.

За ініціативи начальниці відділення  Олесі Терлецької  та за підтримки керівництва Заболотівської селищної ради ідея перейти в більш просторе, пристосоване для прийому громадян приміщення, із можливістю обігріву взимку,  отримала реальне втілення у життя.

«Вважаю,  що відділення «Укрпошти» є критично важливими для  жителів сіл громади. Адже перед ними стоять завдання, вкрай необхідні у воєнний період, зокрема, виплати людям пенсій, субсидій, соціальних допомог, прийом комунальних платежів, отримання і відправлення посилок, розповсюдження «свіжої» преси, а подекуди –продуктів, тощо. При цьому,  працівники відділення обслуговують людей переважно стареньких, немічних. Тому пошта у селі обов'язково має працювати!»,- зазначив селищний голова Петро Маліборський.