ОСВІТЯНИ ГРОМАДИ ОБГОВОРИЛИ РЯД ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ

Сьогодні, в сесійній залі селищної ради, за участі Заболотівського селищного голови Петра Маліборського, відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Також,  присутніми на нараді були: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань та соціальної політики Роман Чорнописький, начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради Микола Медвійчук, голова Заболотівської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України Віра Білик, керівник благодійного фонду «Патріотична Заболотівщина» Христина Лотоцька, Всечесні отці Василь Гоян і Роман Гуменяк, провідний фахівець Коломийського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Олександр Викерик.

Учасники наради розглянули питання порядку денного, зокрема, про облаштування найпростіших укриттів, допомоги військовим, про підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які забезпечують реалізацію Нової української школи, використання інформаційно-аналітичної системи «EvaluEd», реалізацію стратегії реформування шкільного харчування та програми "Молодь Прикарпаття".

Особливу увагу було зосереджено на енергоефективності, вимірюванні опору ізоляції заземлення в закладах освіти.  Обговорювалися і ряд інших питань.
Плідно попрацювавши, учасники наради одержали відповіді на цікаві їм питання, обговорили проблеми, які виникають під час навчального процесу та отримали відповідні завдання до виконання.