Відбулось засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Заболотівської селищної ради

Відповідно до Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Заболотівської селищної ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 23 вересня 2021 року № 155-10/2021, щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті селищної ради.

На порядок денний засідання комісії з житлових питань винесено питання про проведення перереєстрації п’ятьох громадян, які перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов.

Розглянувши заяви про перереєстрацію громадян, членами комісії було прийнято відповідні рішення.