ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД ГРОМАДСЬКОГО ЦЕНТРУ «ЕТАЛОН» ТА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СТАН»

Завдяки плідній співпраці Заболотівської селищної ради з надійними партнерами та громадськими організаціями, наша громада вкотре має можливість підтримувати у такий складний час осіб, які постраждали від воєнних дій та потребують допомоги.

Так, 26 грудня 2023 року внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Заболотівської територіальної громади, отримали допомогу у вигляді продуктів харчування від  Громадського Центру «Еталон» та гігієнічні набори для жінок від Громадської організації «Стан». Загалом допомогу одержала 61 сім’я.

Від імені родин висловлюємо щирі слова подяки нашим партнерам за розуміння поточних потреб громади, співпрацю та підтримку!