ПІД ЧАС ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДІТИ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ ОТРИМАЛИ ПЛАНШЕТИ, А ВІДВАЖНИМ ЗАХИСНИКАМ ІЗ ЗАБОЛОТІВЩИНИ ВРУЧЕНО МЕДАЛІ «ЛИЦАР БОЙОВОГО ЧИНУ»

27 грудня ц.р. відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради.

Традиційно розпочалось засідання з молитви.
Перед початком роботи виконавчого комітету слово було надано представницям Геополітичного Альянсу жінок Світлані Вишиванюк та Любові Гриник. Завдяки співпраці з Альянсом та за підтримки ICA Japanа (Інститут культурних зв’язків Японії) 4-ро дітей загиблих у війні з окупантом Захисників України з нашої громади отримали в подарунок нові планшети.

Опісля, селищний голова Петро Маліборський вручив нашим землякам, відважним воїнам, які захищають Україну, рідним Героїв, які віддали своє життя за Україну, медалі Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину».

Ми щиро дякуємо кожному з Вас за Вашу відвагу і мужність. Сьогодні ми маємо змогу прославляти народження Христа виключно завдяки Вашим подвигам.

Далі свою буденну роботу розпочали члени виконавчого комітету. На їх розгляд було запропоновано ряд питань, в тому числі щодо встановлення меморіальної дошки загиблому Захиснику України Євгенію Терлецькому в с. Ганьківці, про організацію суспільно-корисних робіт на період дії воєнного стану, про організацію громадських робіт у 2024 році, організації роботи закладів культури, соціальні питання, а також деякі питання містобудування та архітектури громади.

За результатами засідання, виконавчим комітетом були прийняті відповідні рішення.