ПОВТОРНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (СЕЛО ТУЛУКІВ)

Фото без описуЗаболотівська селищна рада повторно повідомляє про початок процедури розгляду пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації «Детальний план території з метою відведення земельних ділянок, в оренду, із зміною цільового призначення з – «для сільськогосподарського призначення», на – «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з корисними надрами» та визначення параметрів забудови за межами населеного пункту с. Тулуків» та про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт) документу державного планування «Детальний план території з метою відведення земельних ділянок, в оренду, із зміною цільового призначення з – «для сільськогосподарського призначення» на – «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з корисними надрами» та визначення параметрів забудови за межами населеного пункту с. Тулуків».

ДПТ розроблено на замовлення Заболотівської селищної ради, згідно  рішення Заболотівської селищної ради від 23.12.2022 р. № 489-13/2022. Розробник ДПТ ПП «Ленд груп» м. Івано-Франківськ, головний архітектор проекту – Баланчук Р.Б., відповідальний за організацію розгляду пропозицій Максимчук М.В. Детально ознайомитись із проектом, складом, змістом, графічними матеріалами, подати пропозиції можна за адресою: пл. Степана Бандери, 3 в період з 11.01.2024 р. по 17.01.2024 р. у робочий час. Пропозиції надані після встановленого строку не розглядатимуться. Публічна презентація проекту містобудівної документації та проведення слухань проводитиметься 18.01.2021 р. о 11:00 год. в приміщенні залу засідань Заболотівської селищної ради»».

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

ДОДАТКИ:

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

КРЕСЛЕННЯ ДПТ С.ТУЛУКІВ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДТП С.ТУЛУКІВ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ.