УВАГА! НА ФРАНКІВЩИНІ ОЧІКУЄТЬСЯ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За даними управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації:

- 17-18 сiчня у високогiр´ї Iвано-Франкiвської областi, у зв´язку з хуртовинами, iнтенсивними опадами у виглядi снiгу з переходом в дощ та вiдлигою, очiкується висока снiголавинна небезпека.

- У зв´язку з вiдлигою та опадами, 18 - 19 сiчня на рiчках області очiкується змiна гiдрологiчного режиму з пiдйомами рiвнiв води на 0,2 - 1,2 м над поточними відмітками, послаблення льодового покриву, мiсцями його руйнування, льодохiд, на окремих дiлянках можливе утворення заторiв льоду з рiзкими коливаннями рiвнiв води, без негативних наслiдкiв.

- Також, протягом доби 18 січня по області очікується значний сніг з дощем, посилення південно-західного вітру 15-20 м/с,  на дорогах  збережеться  ожеледиця.