КОМАНДА ЗАБОЛОТІВСЬКОГО ЦДЮТ U-15 – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ДЮФЛ З ФУТЗАЛУ

Сьогодні, 14 лютого відбувся фінал Чемпіонату Коломийського району ДЮФЛ з футзалу. Участь в Чемпіонаті взяли 10 команд, серед них і команда Заболотівського центру дитячої та юнацької творчості, у складі: Мажила  Івана, Бондарука Максима, Савчука Романа, Томчука Арсенія, Старчука Богдана, Дем‘янюка Олександра, Савчука Владислава, Брошка Костянтина, Симовича Романа, Бойчука Дениса, Чорнея Юрія, Тимчука Максима та Тимчука Івана.

Дебютувавши на цьогорічному турнірі, футзалісти Заболотівської громади, під керівництвом досвідченого тренера Андріана Ткачука, продемонстрували спортивні вміння, силу витримки, амбіції, волю до перемоги та, в результаті, здобули бронзу!

Щиро вітаємо наших юних спортсменів, їхнього наставника та батьків з нагородою! Це прекрасний результат! Бажаємо нових перемог, втілення задумів та ніколи не зупинятись на досягнутому!