ВИХОВАНЕЦЬ ЗАБОЛОТІВСЬКОГО ЦДЮТ ОЛЕКСІЙ ГРИЦИК СТАВ ПРИЗЕРОМ ХV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ «РОЗСТРІЛЯНА МОЛОДІСТЬ»

З 01 січня по 15 лютого 2024 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру позашкільної освіти, з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотнів в Житомирському державному будинку художньої та технічної творчості в заочно-дистанційному форматі був проведений ХV Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України «Розстріляна молодість». Участь у фестивалі взяли 4762 вихованці з 20-ти областей України.

Заболотівщину у конкурсі представляв вихованець гуртка «Театр читця» Заболотівського центру дитячої та юнацької творчості Олексій Грицик, який за підсумками фестивалю посів призове 3 місце!

Щиро вітаємо Олексія та його керівника Роксолану Вакалюк з високою нагородою! Бажаємо нових творчих злетів, успіхів у реалізації всіх задумів та постійного поповнення скабнички перемог!