ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

27 лютого під головуванням селищного голови Петра Маліборського відбулось чергове засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради.

Протягом засідання, членами виконавчого комітету було розглянуто понад 20 важливих питань соціального характеру, надання медичних послуг, комунальної та земельної сфер, організаційні питання, зокрема:

•    про надання одноразової грошової допомоги жителям громади;

•    про захист майнових прав неповнолітніх дітей;

•    про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

•    про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жителькам громади, які народили і виховали до 8-ми річного віку 5-ох і більше дітей;

•    про надання статусу особи, що не є членом особистого селянського господарства та інші.

Також, обговорено питання встановлення тарифів на платні медичні послуги, надання комунальних послуг з водопостачання та водовідведення.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення, які обов’язкові до виконання.