ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА «РЕГІОН КАРПАТ»

Завдяки налагодженій співпраці Заболотівської селищної ради з Міжнародним фондом охорони здоровя та навколишнього середовища «Регіон Карпат», наша громада вкотре має можливість підтримувати внутрішньо переміщених осіб, які потребують допомоги.

Так, 28 лютого 2024 року новоприбулі внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Заболотівської громади, отримали гуманітарну допомогу у вигляді подушок, матраців, ковдр, постільної білизни, рушників, термосів, гігієнічних наборів та спальних мішків.

Висловлюємо щиру подяку нашим надійним партнерам за допомогу та підтримку в такий непростий час!