В ЗАБОЛОТОВІ ЗАВЕРШИВСЯ ДВОДЕННИЙ ТУРНІР «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

29 лютого та 1 березня в Заболотівському ліцеї імені Мирослава Попадюка проходив ІІ (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед юнаків.

Протягом двох днів, за першість змагалося 6 учнівських команд, а саме: Заболотівського ліцею імені Мирослава Попадюка, Балинцівського ліцею імені Ярослава Барнича, Ганьківського ліцею, Троїцького ліцею, Зібранівської гімназії імені Петра Коржа та Тулуківської гімназії.

Традиційно, розпочались змагання з виконання Гімну України та вшанування пам'яті загиблих воїнів за незалежність та свободу нашої держави.

Завітали на спортивний захід і представники місцевої влади. Секретар селищної ради Ярослав Джелеп та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань та соціальної політики Роман Чорнописький привітали учасників змагань і побажали їм вдалої та чесної гри. У своїх виступах вони також зазначили про важливість популяризації спорту та здорового способу життя серед молоді.

Були серед присутніх й начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради Микола Медвійчук, інспектор з молодіжної політики і спорту відділу освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради Денис Лукащук, учнівські колективи та жителі громади.

Протягом змагань, юні волейболісти показали справжню командну гру, цілеспрямованість, хороші спортивні навички та вміння. В залі відчувався справжній дух боротьби. Захоплюючи подих, вболівальники спостерігали за запеклим протистоянням команд.

За результатами вражаючого турніру стали відомими команди-переможці:

І місце  - команда Балинцівського ліцею імені Ярослава Барнича;

ІІ місце - команда Заболотівського ліцею імені Мирослава Попадюка;

ІІІ місце - команда Ганьківського ліцею.

Щиро вітаємо призерів змагань! Висловлюємо вдячність педагогам та тренерам, які мотивують, підтримують і надихають своїх учнів.

Успіхів та нових спортивних здобутків усім учасникам змагань! Тільки вперед, і ніколи назад!

Ви молодці!

Дякуємо за хорошу гру!