НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» ХУДОЖНИКУ ІВАНУ ОСТАФІЙЧУКУ

1 березня 2024 року відбулось засідання двадцять першої позачергової  сесії Заболотівської селищної ради VIII демократичного скликання.

У ході засідання обговорено ряд важливих питань та прийнято відповідні рішення, а саме, на 2024 рік затверджено кошториси фінансування програм «Духовне життя» та «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки Заболотівської територіальної громади селищної ради  на період 2021-2025 років», внесено зміни до бюджету Заболотівської селищної територіальної громади на 2024 рік та зміни до персонального складу виконавчого комітету селищної ради. Також, надано дозвіл на розроблення детального плану території частини вулиці Головна в селі Тулуків та території частини вулиці Шевченка в селі Борщів, розглянуто понад 10 проєктів рішень з земельних питань.

В рамках цієї весняної сесії, депутатами селищної ради було прийнято рішення про присвоєння відомому у всьому світі художнику родом із села Тростянець Івану Остафійчуку звання «Почесний громадянин Заболотівської селищної територіальної громади».

Іван Остафійчук є митцем, який не належить до жодного узагальнення, що об'єднує художників у рамках певних течій. Винятковість його насамперед визначена тематикою його творів. Герої й теми графічних чи живописних композицій художника живуть у своєму світі, близькому кожній людині з дитинства.