ПРАЦІВНИКИ ЦНАПУ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ З ПИТАНЬ НАДАННЯ ПОСЛУГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

26 березня 2024 року до Центру надання адміністративних послуг Заболотівської селищної ради завітали з робочим візитом начальник Снятинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану О.І.Гуцуляк та головні спеціалісти відділу О.Г.Бачинська та М.І.Тарновецька.

Метою візиту стало проведення для працівників Центру семінару з питань надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану органами місцевого самоврядування у порядку делегованих повноважень.

Перед проведенням семінару гості обговорили напрямки подальшої співпраці з селищним головою Петром Маліборським, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та адміністративних послуг Оксаною Прокоп’юк та начальником відділу "Центр надання адміністративних послуг" Заболотівсьої селищної ради Сергієм Микитином.

Під час семінару фахівці юстиції розповіли про організацію надання послуг у сфері ДРАЦС адміністраторами центру надання адміністративних послуг, а, також, поділилися власним досвідом роботи у даному напрямку.