УВАГА! ПЕРЕНЕСЕНО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ОКРЕМОЇ ЧАСТИНИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ СЕЛА ХЛІБИЧИН

У зв'язку з не поступленням зауважень і пропозицій до звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування проекту містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території окремої частини населеного пункту села Хлібичин Заболотівської селищної ради Івано-Франківської області» від відділу стратегічної екологічної оцінки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, заплановані на 05 квітня 2024 року громадські слухання переносяться.

За результатами узагальнення поданих у встановлений термін зауважень і пропозицій (за умови їх поступлення), громадські слухання відбудуться 19 квітня 2024 року о 10:00 год. в сесійному залі селищної ради.

У разі зміни дати проведення громадських слухань буде повідомлено додатково.