ОСВІТЯНИ ЗАБОЛОТІВЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ "СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

10 квітня 2024 року у м. Івано-Франківськ відбувся освітній форум "Стратегічна сесія цифровізації освітньої галузі Івано-Франківської області".

Взяли участь у форумі і освітяни Заболотівської територіальної громади: начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради Микола Медвійчук, директор Балинцівського ліцею імені Ярослава Барнича Оксана Шмігельська та директор Зібранівської гімназії імені Петра Коржа Іван Палійчук.

В рамках заходу було розглянуто питання цифровізації освітніх процесів за допомогою ОІС "Eddy",  презентовано оновлену платформу "АІКОМ 2.0" та дистанційну школу "Optima".