ШТОРМОВЕ (МЕТЕО) ПОПЕРЕДЖЕННЯ. УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОДА

До кінця дня 19 квітня по області та місту очікується посилення західного вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

19 - 21 квiтня у високогiр´ї Iвано-Франкiвської та східної частини Закарпатської областей зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рiвень).

У зв′язку з очiкуваними значними опадами та добiганням незначної хвилi стоку, 19 квітня на річках області очiкується продовження пiдвищення рiвнiв води на 0,3 -1,2 м над поточними вiдмiтками з можливим виходом води на заплаву на річці Чорний Черемош (ГП Верховина) без негативних наслiдкiв.

19 - 20 квiтня в Днiстрi на дiлянцi Галич - Залiщики очікується підвищення рівнів води на 0,7 - 1,2 м над рівнями 17 квітня на 08.00, без негативних наслідків.