СПЕЦІАЛІСТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПРОВЕЛИ «ГОДИНИ СПОЖИВЧИХ ЗНАНЬ» ЩЕ В ЧОТИРЬОХ ПРИКАРПАТСЬКИХ ЛІЦЕЯХ

В квітні 2024 року в рамках  популяризації  та розвитку  споживчої освіти серед населення, спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами відвідали територіальні громади Коломийського району з метою реалізації освітньої ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Так, на базі Снятинського ліцею ім. М. Бажанського, Устянського ліцею ім. Грицяка, Спаського ліцею ім. І. Франка та Отинійського ліцею були проведені «години споживчих знань» – заходи з підвищення рівня освіти та поінформованості дітей шкільного віку щодо споживчих прав та механізмів їх захисту, шкоди тютюнопаління, способів та методів захисту права на вільне від тютюнових викидів повітря, упередження впливу недобросовісної реклами.

Зустрічі проходили у теплій, доброзичливій обстановці, носили характер дискусії та обміну думками і отримали схвальні відгуки як від школярів, так від педагогів та адміністрації освітніх закладів.