ЗАКЛИКАЄМО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ДО ЕКОНОМНОГО СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

  • 129

Шановні мешканці громади!

 

Енергетики всієї країни працюють 24/7, щоб у домівках українців було світло. Але ворог також не полишає спроб залишити нас без електропостачання. Допомогти енергетикам захистити світло в будинках просто – достатньо дотримуватись правил розумного споживання електроенергії. 

Значне зростання енергоспоживання призводить до дефіциту в енергосистемі на тлі значних пошкоджень енергоінфраструктури після останніх масштабних обстрілів росією. Через це у всіх регіонах України з 16 травня вимушено діють графіки погодинних відключень.

Найбільш вразливою енергосистема є в пікові години навантаження: з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. Саме в ці періоди ми вмикаємо найбільшу кількість приладів, коли зранку збираємось на роботу, а ввечері вертаємось додому й займаємось домашніми справами.

Уникнути перевантаження мережі просто: не вмикати потужні прилади одночасно, користуватися ними по черзі. Перенести роботу енергоємної техніки, такої як бойлер, пральна машина тощо, у проміжки з 11:00 до 17:00 або з 24:00 до 6:00. Вмикати світло лише там, де перебуваєте!

Також, рекомендуємо замінити на світлодіодні усі лампи в оселі. Порівняно з лампами розжарювання вони споживають електрики в десять разів менше, випромінюючи таку ж кількість світла.

Всі енергетики країни спільно працюють, щоб забезпечити світлом кожну українську родину та бізнес. Однак, для цього також потрібне свідоме ставлення до енергоспоживаннята та підтримка кожного з нас. Адже зменшене споживання дасть змогу збалансувати енергосистему.

Тільки об’єднавши зусилля ми зможемо впоратися з будь-яким викликом!

Фото без опису