Заболотівська селищна влада допомагає людям

Дата: 09.02.2018 10:36

08 лютого голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк, а також депутати селищної ради ОТГ - Павло Книш та Микола  Мельничук здійснили робочий виїзд у село Рудники, де 28 січня 2018 року внаслідок пожежі був повністю знищений житловий будинок громадянина Б.Шулепи, який являється демобілізованим учасником антитерористичної операції на сході.

Завдяки своєчасному реагуванню на надзвичайну подію Заболотівською селищною радою виділено кошти у сумі 33 тис.грн. на придбання матеріалу для перекриття будинку, який постраждав від вогню.

Так, 07 лютого було доставлено бляху на перекриття, а вже 08 лютого завдяки оперативності бригади майстрів, які працюють, дах будинку був уже перекритий.

В свою чергу депутати селищної ради ОТГ та місцеві жителі, де сталась пожежа, не стоять осторонь чужої біди, а навпаки - завдяки згуртованості та дружності вишукують кошти та власноруч проводять роботи по відновленню даної будівлі.