Відбулося засідання четвертої сесії Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

15 березня 2018 року відбулося чергове засідання четвертої сесії сьомого демократичного скликання Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади під головуванням селищного голови ОТГ  Івана Танюка.

До сесійної зали на пленарне засідання прибули 22 із 26 депутатів ОТГ. Крім того, в роботі сесії взяли участь, перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавська, старости громади, начальники відділів селищної ради ОТГ, керівники установ та організації ОТГ, представники політичних партій та громадських організацій. На розгляд сесії було винесено 13 питань порядку денного, які пройшли попереднє обговорення на засіданнях постійних комісій селищної ради, а саме:

1.Про роботу постійної комісії з прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та соціального захисту населення.

2.Про затвердження заступника голови селищної ради об’єднаної територіальної громади.

3.Про  програму соціально-економічного та культурного розвитку  Заболотівської  об’єднаної територіальної громади  на 2018 рік .

4.Про затвердження Правил благоустрою   території населених пунктів     Заболотівської селищної ради     об’єднаної територіальної громади.

5.Про програму розвитку місцевого самоврядування в Заболотівської об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.

6.Про вступ до асоціацій  органів місцевого самоврядування.

7.Про співфінансування інвестиційного  проекту-учасника конкурсу проектів, що можуть фінансуватися з державного фонду  регіонального розвитку

8.Про внесення змін  до рішення селищної ради від 22.12.2017р. №22

"Про бюджет Заболотівської селищної ради об'єднаної територіальної громади на  2018 рік»

9.Про розподіл вільного залишку загального фонду селищного  бюджету,

на кінець 2017 року.

10.Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність

11.Про затвердження розпоряджень та рішень виконкому.

12.Про затвердження ціни гігакалорій на території Заболотівської об’єднаної територіальної громади.

13.Про розгляд заяв громадян, та вхідної кореспонденції.

Депутати активно брали участь у обговоренні усіх питань сесії, вносили пропозиції та доповнення до проектів рішень.  За результатами розгляду питань, прийнято відповідні рішення, одне з яких стосувалось кадрового питання, а саме затвердження заступника голови селищної ради ОТГ з економічних питань, в результаті прийняття рішення, ним став - Книш Павло Васильович, який  є діючим депутатом Заболотівської селищної ради ОТГ.