Вітання голови Заболотівської ОТГ з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.

Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за тепло в будинках та установах, охайність і чистоту вулиць, за надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення ОТГ. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.

Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення нашої громади.

Дякую вам за нелегку працю і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

Голова Заболотівської

об’єднаної територіальної громади                                                                             Іван Танюк