Голова Заболотівської ОТГ урочисто підписав угоду щодо передачі земель до власності громади!

Дата: 23.03.2018 15:22

22 березня 2018 року, до Косова з робочим візитом приїхав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, під час якого голова Заболотівської об’єднаної територіальної громади Танюк Іван Дмитрович урочисто підписав угоду, щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності поза межами населених пунктів у комунальну власність Заболотівської громади. Відтепер громада самостійно розпоряджатиметься цим найважливішим ресурсом.

Володимир Гройсман провів нараду щодо розвитку гірських населених пунктів з головами чотирьох ОДА – Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської, а також із народними депутатами. “Треба, щоб люди в гірських регіонах мали гідну якість життя. Уряд активно працює в цьому напрямку. А щодо землі, котру ми передаємо громадам, я впевнений, ОТГ зможуть ефективно нею розпорядитись, і ми тоді побачимо економічне зростання та кроки на шляху вирішення проблем”, – розповів прем'єр-міністр.