Підписано Угоду про співпрацю

Дата: 03.04.2018 11:01

В Заболотівській селищній раді об’єднаної територіальної громади, 30 березня ц.р. відбулось підписання Угоди про спільну діяльність між Заболотівською селищною радою об’єднаної територіальної громади та Снятинським відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області. Угоду підписали: начальник Снятинського відділення УВД ФССУ в Івано-Франківській області МиколаПлешканта голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк.

Угодою передбачено сприяння розповсюдженню інформації про послуги, що надаються Фондом соціального страхування, надання приміщення для зустрічей з потерпілими на виробництві особами, застрахованими особами, роботодавцями , які перебувають на території Заболотівської ОТГ, та сприяти цим зустрічам, активно співпрацювати щодо виявлення фактів нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань та інше.

Прийом громадян буде здійснюватися кожної п’ятниці з 10.00 до 12.00 години