Продуктові набори до Великодня

Фото без описуНа передодні Великодніх свят, в рамках щорічної акції «Великодній кошик» у Заболотівській ОТГ роздали продуктові набори  одиноким, перестарілим та малозабезпеченим сім’ям ОТГ.

Так, голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, спільно із першим заступником голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавською, заступником голови селищної ради ОТГ Павлом Книшем, старостами та соціальними працівниками передали продукти харчування до Великодніх свят сім’ям які опинилися у складних життєвих обставинах.

За сприянням селищного голови Заболотівської ОТГ Івана Танюка та місцевих підприємців цього року продуктові набори до Великодніх свят отримали 80 сімей Зоболотівської ОТГ.

Крім того, депутат Верховної Ради України Юрій Соловей також долучився до акції  «Великодній кошик» та передав  Заболотівській громаді 100 продуктових наборів для потребуючих сімей Заболотівської ОТГ.