Керівництвом ОТГ здійснено об’їзд населених пунктів громади

Дата: 06.04.2018 13:38

Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк спільно із своїми заступниками Любов Ленькавською та Павлом Книшем, а також з керуючою справами виконавчого комітету селищної ради ОТГ Наталією Гачкою на передодні Великодніх свят відповідно до всеукраїнської акції «За чисте довкілля» здійснили об’їзд територій населених пунктів Заболотівської ОТГ. Під час об’їзду особливу увагу приділино благоустрою територій, насадженням біля придорожніх смуг та стану стихійних сміттєзвалищ.

Зокрема було проведено огляд територій усіх старостинських округів Заболотівської ОТГ. За підсумками огляду територій керівництво ОТГ подякувало в.о. старостам за проведений комплекс робіт з прибирання та благоустрою та було дано доручення на постійному контролі тримати питання виконання заходів в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля».