Подяка

Фото без описуВиконавчий комітет Заболотівської селищної ради ОТГ та соціальні інспектори (робітники) висловлюють щиру подяку підприємцям Заболотівської селищної ради ОТГ, які були небайдужими і взяли участь в акції «Великодній кошик» для одиноких, перестарілих та малозабезпечених сімей громади. Особлива подяка селищному голові ОТГ Івану Танюку, в.о. старостам Ганьківського старостинського округу Василю Шияну, Тростянецького старостинського округу Івану Пилипюку, Іллінецького старостинського округу Михайлу Баглаю, Троїцького старостинського округу Івану Майгутяку, Олешківського старостинського округу Миколі Левку, Рудниківського старостинського округу Миколі Абрамюку, Шевченківського старостинського округу Сергію Палійчуку. ФГ «Прометей» (директор Орися Книшук), Ігорю Гербі, Володимиру Горуку, Дмитру Цибуляку, Наталії Книш, Тетяні Колісник, дирекції магазину «Копійочка» (Дмитру Лазаренко), Івану Горуку, Дмитру Грицюку, ТВО «СОЛАРКАРПАТИ», Василю Чобану, Івану Тимофійчуку, о.Василю Гояну, Роману Лукачуку, Василю Шкондеюку-Дашкевичу, греко-католицькій громаді с.Тростянець та всім приватним підприємцям та жителям Заболотівської  об’єднаної територіальної громади, які взяли участь у благодійній акції.

Виконавчий комітет Заболотівської селищної ради ОТГ

Відділ праці та соціального захисту населення Заболотівської селищної ради ОТГ