Свій поважний 100-річний ювілей відзначила Паньків Василина Миколаївна, жителька селища Заболотів

  • 911

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність.  21 квітня, гарного та сонячного літнього дня,  100-річний ювілей відзначила жителька нашої об’єднаної територіальної громади Паньків Василина Миколаївна, яка проживає у селищі Заболотів.

До світлої оселі жінки, аби вручити подарунки та побажати усіляких гараздів, завітали рідні для неї люди, а також голова Заболотівської селищної ради Іван Танюк, перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавська, та заступник голови селищної ради ОТГ Павло Книш.

Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк побажав Василині Миколаївні міцного здоров’я, миру, добробуту, уваги і поваги від всієї великої родини. Усі присутні приєдналися до вітань та вручили ювілярці подарунки.

Незважаючи на поважний вік, усі вітання приймала особисто: в свої 100 років ця чарівна жінка живе і обслуговує себе сама, опікуються нею родина. Для своїх рідних ювілярка залишається душею та берегинею роду. 

За сто літ Василина Миколаївна пережила багато. Все життя добросовісно працювала. В житті мала багато важких випробувань, воєнні роки та голод. Але постійно жила з вірою та сподіваннями на те, що Бог завжди допоможе й підтримає у важкі хвилини й щирою молитвою просила у Всевишнього спасіння й підтримки. Секретом свого довголіття довгожителька вважає наполегливу працю й віру в Бога.

Шановна Василино Миколаївно ! Ваша любов до своєї родини, чуйність і повага до людей, до праці, щирість, доброзичливість є зразком до наслідування. Тож, дорога ювілярко, ще раз у  Ваш сторічний ювілей прийміть щиросердні слова привітань та побажання міцного здоров’я і родинного затишку!