Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк провів нараду з освітянами

Дата: 25.04.2018 11:33

Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк провів робочу нараду із начальником відділу освіти, молоді та спорту селищної ради ОТГ Галиною Лукащук, директором та заступником Заболотівського ліцею селищної ради ОТГ та бухгалтерами Заболотівської селищної ради ОТГ.

Головними питаннями порядку денного на яке голова селищної ради ОТГ Іван Танюк акцентував увагу  було питання щодо порядку здійснення керівником Заболотівського ліцею Вандяком О.С. фінансово-господарської діяльності, урегулювання трудових відносин із працівниками а також виконавську дисципліну.

В ході наради виявлено ряд порушень збоку дирекції Заболотівського ліцею, щодо неправомірних замін вчителів, які були на лікарняному. По факту виявлених порушень керівництво селищної ради ОТГ вирішило направити матеріали компетентним органам для подальшого аналізу та вжиття заходів відповідно до чинного законодавства.