Будьте обережні під час проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання

Дата: 26.04.2018 09:57

Службою безпеки України у зв'язку із існуючою в Україні терористичною загрозою, фіксуються спроби спецслужб Російської федерації використати освітній канал для нанесення шкоди націоналами інтересам держави під час проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Зокрема на передодні та під час проведення ЗНО та ДПА можливі факти антиконституційних, антигромадських дій, екстремістських та терористичних проявів, зі сторони радикально налаштованих осіб та груп, які фінансуються та контролюються спецслужбами РФ.

Дані дії можуть бути вчинені різноманітними способами та методами, такими як:

• використання штатних боєприпасів;
  • саморобних вибухових пристроїв;
  • пошкодження приміщень в яких будуть проводитись ДПА та ЗНО;
  • підкуп педагогічних працівників.

Повідомляємо в порядку інформування для проведення роз'яснювальних бесід з педагогічними працівниками, щодо завчасного повідомлення правоохоронні органи про можливі факти вчинення будь-яких протиправних дій під час проведення ЗНО чи ДПА, та обробки їх результатів.