Нарада з старостами Заболотівської селищної ради ОТГ, щодо підготовки проектних заявок на проекти

Фото без описуПроведено нараду з старостами Заболотівської селищної ради ОТГ. Основним  питанням  порядку денного було питання підготовки проектної заявки на проект, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади.

Нарада відбулася за участі голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка та начальника відділу фінансів та планувань Заболотівської селищної ради ОТГ Ігоря Печенюка.  Присутні отримали консультації стосовно підготовки та написання проектів, які подаються на обласний конкурс.