Проведено нараду з фермерами  Ганьківського старостинського округу

Дата: 17.05.2018 10:15

16 травня голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк  за участю першого заступника голови селищної ради ОТГ Любові Ленькавської та заступника голови селищної ради ОТГ Павла Книша провели робочу зустріч з фермерами, які здійснюють свою діяльність на території  Ганьківського старостинського округу.

Особливу увагу керівниками Заболотівської об’єднаної територіальної громади акцентовано на низці актуальних питань сільськогосподарського напрямку, серед яких контроль за повнотою та своєчасною сплатою податків до бюджету ОТГ від здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання, проведення інвентаризації земель, працевлаштування та перспективи створення робочих місць.

Іван Дмитрович  запросив аграріїв до тісної співпраці та конструктивного діалогу на перспективу розвитку сільськогосподарської галузі Заболотівської ОТГ.