Нарада з керівниками закладів освіти Заболотівської селищної ради ОТГ

Фото без опису22 травня 2018 року проведено нараду з керівниками закладів освіти Заболотівської селищної ради ОТГ. У нараді взяли участь перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавська, заступник голови селищної ради ОТГ Павло Книш та інспектор відділу освіти, молоді та спорту селищної ради ОТГ Оксана Німчук.

У ході засідання були розглянуті актуальні питання організаційної, методичної та консультативної роботи щодо завершення 2017-2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації та ЗНО.

Також, особливу увагу керівництво селищної ради ОТГ під час наради зробило акцент на посиленні виконавчої дисципліни у навчальних закладах Заболотівської об’єднаної територіальної громади.